Reclame
Ons huidige onderwijssysteem sluit vaak niet aan bij de manier waarop hoogbegaafde kinderen denken en voelen. Daardoor lopen zij te vaak vast. Franka Barendrecht, leerkracht op De Trimaran, benadrukt dat de oplossing begint bij een sterke relatie: het kind moet écht voelen dat je er voor hen bent.

De maatschappij van de toekomst vraagt om ander onderwijs dan hoe we in het verleden op school leerden. Maar het gaat ook om andere uitdagingen. Thema’s zoals milieu, globalisering en samenwerken zijn bepalend voor hoe de toekomst van onze wereld eruitziet. In deze podcast serie vragen Ngar-Yee Lam en Charissa van Tintelen de gasten wat zij hiervan vinden.

Dit is Onderwijs is iedere donderdag vanaf 19:30 uur te vinden op streekstadcentraal.nl of je favoriete podcastplatform. Dit is onderwijs is een samenwerking tussen Streekstad Centraal en ditisonderwijs.nl.
Pin It
Reclame

Agenda