Reclame
Handelingsverlegenheid is een startpunt om beter te leren kijken en van daaruit te gaan puzzelen. Astrid Ottenheym, grondlegger van Wegwijs in Gedrag, neemt ons mee in de werking van het pedagogisch ecosysteem, waarin alle betrokkenen samenwerken aan de gezonde ontwikkeling van kinderen.

De maatschappij van de toekomst vraagt om ander onderwijs dan hoe we in het verleden op school leerden. Maar het gaat ook om andere uitdagingen. Thema’s zoals milieu, globalisering en samenwerken zijn bepalend voor hoe de toekomst van onze wereld eruitziet. In deze podcast serie vragen Ngar-Yee Lam en Charissa van Tintelen de gasten wat zij hiervan vinden.

Dit is Onderwijs is iedere donderdag vanaf 19:30 uur te vinden op streekstadcentraal.nl of je favoriete podcastplatform. Dit is onderwijs is een samenwerking tussen Streekstad Centraal en ditisonderwijs.nl.
Pin It
Reclame

Agenda