Reclame
Bekeken: 155x
Waarom gaan we niet "proefwerken" in het onderwijs in plaats van in de kroeg werken? Hermen Schotanus van Stichting Proefwerken vertelt hoe ze jonge talenten enthousiast maken voor het onderwijs. Ze kijken verder dan de traditionele routes en diploma’s om zo de toekomstige generatie leraren echt te vinden.

De maatschappij van de toekomst vraagt om ander onderwijs dan hoe we in het verleden op school leerden. Maar het gaat ook om andere uitdagingen. Thema’s zoals milieu, globalisering en samenwerken zijn bepalend voor hoe de toekomst van onze wereld eruitziet. In deze podcast serie vragen Rob Verboom en Ngar-Yee Lam de gasten wat zij hiervan vinden.

Dit is Onderwijs is iedere donderdag vanaf 19:30 uur te vinden op streekstadcentraal.nl of je favoriete podcastplatform. Dit is onderwijs is een samenwerking tussen Streekstad Centraal en ditisonderwijs.nl.
Pin It
Reclame

Agenda