Reclame

Het laatste weekendje Zomer op het Plein in Alkmaar begint al op donderdag 30 augustus met een openluchtbioscoop. De dagen erna is er cabaret van Ayoub en Ron van Zalmsaus (Rundfunk) en concerten van onder anderen Marlon Pichel, Sven Hammond, Josua Peter en Waylon.

Op donderdag 30 juli verandert het Canadaplein in een openluchtbioscoop, in samenwerking met Filmhuis Alkmaar. Om 16:00 uur wordt nog één keer het historische Alkmaar op film vertoond en vanaf 19:30 uur is de klassieker Grease te zien. De verwachting is dat het druk zal worden, daarom wordt gewerkt met gratis tickets.

Vrijdag 31 juli staat cabaretier Ayoub op het podium. Tijdens zijn voorstelling, met muziek als rode draad, gaat hij op zoek naar zingeving. Een voorstelling vol humor en meeslepende verhalen over eten, ziekte en de bijzondere band met zijn moeder.

Op zaterdag 1 augustus start Zomer op het Plein om 14:00 uur met Marlon Pichel, die met zijn zevenkoppige band de soul van de jaren zestig laat herleven. Om 16:00 uur betreedt Sven Hammond met zijn band het podium, bekend om zijn mix van soul, jazz en funky grooves. De avond wordt vanaf 20:00 uur afgesloten met Een Beetje Vies Met Z’n Drieën van Ron van Zalmsaus & muzikanten. In deze met vijf sterren bekroonde voorstelling komen humor, rap en theater samen.

Op zondag 2 augustus om 14:30 uur sluiten Josua Peter en Waylon de Zomer op het Plein reeks van 2026 af. Josua Peter maakt muziek waarin echo’s van Ray LaMontagne en Bon Iver doorklinken en nodigt zijn publiek uit tot verbinding en dialoog. Waylon behoeft geen introductie.

Alle info is te vinden op zomerophetplein.nl.
Pin It
Reclame

Agenda