Het Staatsliedenkwartier in Alkmaar werd in de oudejaarsnacht opgeschrikt door een autobrand. In de Goeman Borgesiusstraat bleek een Mercedes vlam te hebben gevat.
Bij aankomst van de politie was de brandweer al aan het blussen, zo meldt een politiewoordvoerder. De Veiligheidsregio Noord-Holland Noord kon donderdag echter niks terugvinden in het systeem over een inzet van de Alkmaarse brandweer bij de Goeman Borgesiusstraat.
Het vuur is echter wel gedoofd. De auto kan als verloren worden beschouwd. (tekst gaat verder onder de foto)

De politie heeft de auto met lint afgezet, zodat de recherche bij daglicht sporenonderzoek kan doen naar de mogelijke oorzaak. Brandstichting wordt in ieder geval niet uitgesloten.
