Reclame
Bekeken: 26x

In het Alkmaarse Park De Oude Kwekerij is zondag 3 augustus weer een Open Podium met een diversiteit aan optredens.

Het duo Charlie trapt om 14:00 uur af. Zanger/gitarist Edwin en zangeres/drummer Ilse zijn terug in het amfitheater met eigen rockballads. Dik Gerrits is ook niet nieuw. Hij vertelt verhalen die soms over zijn jeugd in Indonesië gaan en soms over dierenmythen.

Ook de nummer drie is geen onbekende: Overstag. Het orkest speelt vooral muziek van de Balkan. The Lincoln Crew sluit af. Dit is een band van familie en kennissen van Ellis Freijser en ze brengen vrolijke en aanstekelijke popliedjes.

De toegang voor het Open Podium is gratis, de hoed gaat rond voor een kleine, vrijwillige bijdrage. In de Parkvilla zijn drankjes verkrijgbaar. Het park is verboden voor honden. Meer op parkdeoudekwekerij.nl.
Pin It
Reclame

Agenda