Op vrijdag 2 december rond 09:30 uur zette een man zijn scooter neer bij de fietsenstalling aan de achteringang van Winkelcentrum Broekerveiling. Toen hij rond 10:15 uur terug kwam, lag zijn scooter beschadigd op de grond. De eigenaar van de scooter heeft aangifte van vernieling gedaan.

Op camerabeelden van rond 09:53 uur is te zien dat een vrouw, die net boodschappen had gedaan, de scooter omstootte met haar lichtkleurige fiets met grote rieten mand voorop. Mogelijk had zij niet door dat de scooter beschadigd raakte.

De politie vraagt de vrouw om zich te melden via 0900-8844.

Pin It
Bekeken: 4723x
http://perizinan.bulelengkab.go.id/products/rahasia-slot-mahjong/ https://e-starlitbang.tapinkab.go.id/maxwin-pg-soft/ https://e-starlitbang.tapinkab.go.id/mahjong-gampang-menang/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/